Seramik Kaplama

Bu günlerde çok popüler olan seramik kaplama, arabaya yapmaya değer mi?

seramik kaplama değer mi?
Türkiyenin her yerine yüksek kalite seramik kaplama

Bu günlerde seramik kaplama kesinlikle popüler. Bu kaplamaların sunduğu koruma rakipsiz olsa da, bunların dezavantajları da var. Ne yazık ki, ortada bir sürü yanlış uygulama yapan firma var. Bugünkü yayında, seramik kaplamanın gerçekliğine tarafsız bir bakış açısı paylaşacağız ve sizin için faydalı olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacağız.

Pazarlamayı bırakalım ve gerçeğe bakalım. Kaplama üreticileri , bu ürünlerin neler yapabileceğine dair cesur iddialarda bulunmaktan hoşlanırlar. Aracınızın boyasını korumak için mükemmel bir çözüm olduğuna inanmanızı istiyorlar. Bu, pazarlamanın bazı beklendileri beraberinde getirdiği kaçınılmazdır.

Efsanelere inanmayın. Öncelikle aracınızın boyası zaten güneşten solmuş ve yıkama esnasında hareler oluşmuşsa ilk günkü şekline gelemeyeceğini bilmemiz gerekir. Nano teknoloji bir noktaya gelmiştir fakat boyası zarar görmüş bir araca da sıfırdan boyanmış gibi bir etki vermeyeceği de aşikardır. Ancak seramik kaplama mevcut durumunu korumasını ve daha da zarar görmemesini sağlar. Bunu göz önüne almak gereklidir.

En doğrusu aracı aldığınızda üzerindeki cilaya aldırmadan koruma yaptırmanızdır. Böylelikle 10 yaşına bile gelse aracınıza yeni mi aldınız diye soranlar çıkacaktır.